1.12.11

Jaunas grāmatas decembrī

Šodien bibliotēkas plauktus papildinājām ar 9 jaunām grāmatām.
1. Evija Gulbe. Koko un Riko
Asprātīgi un pamācoši stāstiņi par divu žurkulēnu Koko un Riko piedzīvojumiem, nedarbiem un draudzību.
2. Jovaišiene B. Kucēns Vincis apceļo pasauli
Lasi, skaties bildes un iepazīsti brīnumu brīnumus, kādi sastopami Vidusjūras salās, Āfrikā, Dienvidamerikā, Austrālijā un Āzijā!
3. Auseklis Uldis. Zīlītes pīlītes pūš
Populārā dzejnieka Ulda Ausekļa jaunā dzejoļu grāmata veltīta 4–10 gadus veciem bērniem, un to papildina ar jaukās, krāsainās mākslinieces Signes Ērmanes-Ļitvinas ilustrācijas.
4. Baldesku Z. Brīnumu mežs
Stāsts par divām brīnišķīgām dvīnītēm – Marianu un Marionu! 
5. Kā Flo nokļuva Radiatormiestā 
 Flo ir daiļa vāģīte, kas ceļo pa visu valsti un izrāda savas skaistās plūdlīnijas. Lasi un uzzini, kas populārajai modelei lika apmesties uz dzīvi tik vientuļā vietā!
6. Kā pagatavot dāvanas
Šajā grāmatā princeses tev iemācīs darināt brīnišķīgas dāvanas draugiem, radiem un pat mīļdzīvniekiem!
7. Štefensmeijers A. Līzelote sniegā
Līzelote ir dzīvespriecīga un izpalīdzīga gotiņa, kura ar vislielāko entuziasmu metas iekšā dažādos piedzīvojumos un izaicinājumos, taču ne vienmēr viņai viss izdodas tik gludi, kā vēlētos.
8. Kinnijs Dž. Pēdējais salmiņš. Grega dienasgrāmatas- 3 
 Frenks Heflijs ir izlēmis, ka viņa dēlam nekaitētu kļūt par īstu vīru, tādēļ piesaka Gregu futbola komandā un citās “vīrišķīgās” nodarbēs. Gregs, protams, cenšas izlocīties, taču drīz vien saprot, ka viņam jāsaņemas, vai arī...
9. Ķestere Inese. Skolas spoks
Piecpadsmitgadīgais Kaspars tikko no Kuldīgas pārcēlies uz Liepāju, jo vecāki devušies peļņā uz Īriju. Grāmata jau guvusi panākumus – kļuvusi par konkursa Zvaigznes grāmata 2010- Latviešu orģinālliteratūra bērniem un jaunatnei laureāti.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru