30.5.16

Beļģijā

Latvijas bibliotekāru delegācijas kopbilde ar Inesi Vaideri

Pēc Eiropas Parlamenta deputātes prof. Ineses Vaideres ielūguma, 25. un 26.maijā bibliotekāre Baiba kopā ar Auces novada bibliotēkas vadītāju Jautrīti Fišeri un Bēnes bibliotēkas vadītāju Ilgu Straumi viesojās Beļģijā.

25.maijā apmeklējām Eiropas Parlamentu, kur mūs iepazīstināja ar tā struktūru un darbu, bija tikšanās un jauka saruna ar Inesi Vaideri. Pēc Parlamenta apmeklējuma bija iespēja apskatīt Briseli un tās ievērojamākos apskates objektus, ko ar lielu prieku arī darījām.

26.maijā devāmies uz vienu no Beļģijas skaistākajām pilsētām, Flandrijas pērli – Brigi. Brige ir iekļauta Pasaules kultūras mantojumu sarakstā un, staigājot pa zaļajām klusajām viduslaiku ieliņām un dodoties ekskursijā pa pilsētas kanāliem, bija skaidrs, ka ne velti. Pateicoties tam, ka pilsētiņas apbūvi nemaz nav skāris karš un citi postījumi, tā saglabājusi savu viduslaiku izskatu un šarmu līdz pat mūsdienām.

Brauciens bija tiešām lielisks un brīnišķīgs. Daudz skaistu iespaidu un jaunas pieredzes, iepazīšanās ar  interesantiem cilvēkiem.
Briseles un Briges mirkļiNav komentāru:

Ierakstīt komentāru